JOŠ 3 ZLATA U LUDBREGU

Danas su se po četvrti puta u posljednjih 10 dana članovi našeg kluba vratili sa zlatnim medaljama s ARG natjecanja. Ovaj put su Alida Sokolović, Željko Belaj i Stipe Stajp Predanić bili najbolji u svojim kategorijama u Ludbregu na ARDF Centrum mundi.
Ovo Otvoreno prvenstvo u amaterskoj radiogoniometriji na 3,5 MHz organizirao je po 49. puta Radioklub Ludbreg. Natjecanje je okupilo 22 natjecatelja Iz 8 klubova –  “Nikola Tesla“ Bjelovar, Kaštilac, Ludbreg, Međimurje, Ozalj, “Tehničar“ Zagreb, Radioklub Zagreb i iz susjedne Slovenije Radio klub Prlek Ljutomer. Pridružio im se i Vitaly Kushnir, mladi radioamater izbjeglica iz Ukrajine.
Ekipno je prvi domaćin Radioklub Ludbreg, drugi “Nikola Tesla“ Bjelovar, a treći Radioklub Međimurje.

Tekst Seida Obarčanin Bukvić
Slika Stipe Stajp Predanić