NA OVOGODIŠNJIM ARG NATJECANJIMA 21 ZLATO

Kada se početkom rujna u Južnoj Koreji  održi 19. svjetsko ARDF prvenstvo, bit će zaključena ovogodišnja sezona ARG natjecanja, koja je za Radio klub “Nikola Tesla” bila doista sjajna. Stipe Stajp Predanić, Alida Sokolović i Željko Belaj dvostruki su državni prvaci. Hana Sokolović je državna prvakinja na 144 MHz i druga na 3,5 MHz, dok su Ines Tomanek i Željka Kupka državne prvakinje na 3,5 MHz.

Uz to što je naš klub ekipno državni viceprvak, osvojio je još dva puta drugo mjesto na ARG natjecanjima u Ludbregu i Zagrebu, te treće u Murskom Središću. Stipe Stajp Predanić, Ines Tomanek, Željka Krupka, Hana Sokolović, Alida Sokolović i Željko Belaj osvojili su ove godine ukupno 21 zlato, 8 srebra i 2 bronce.