VICEPRVAKINJA I DRŽAVNI PRVAK IZ RK “N.TESLA”

ARG 2014 (21)ARG 2014

U organizaciji Hrvatskog radioamaterskog saveza i Radio kluba “Kaštilac” (9A1CIG) održano je u Velikom Broćancu u okolici Splita 31.5. i 1.6. državno natjecanje u ARG-u “Broćanac 2014”. Jedini predstavnici RK “Nikola Tesla” na tom natjecanju Stipe Predanić i Željka Krupka bili su ponovno sjajni. Vratili su se kao državni prvak i viceprvakinja u svojim kategorijama.

 

31.5.2014.održano je natjecanje na 144 Mhz u doista teškim uvjetima: vrućina i jak vjetar, te nepristupačan teren pun niskog bodljikavog raslinja i kamenja. Stipe Predanić osvojio je prvo mjesto u kategoriji M21 s pronađenih 4TX (od 5), dok je Željka Krupka odustala od trke zbog dehidracije.

1.6.2014.održano je natjecanje na 3,5 Mhz u kojem su oboje osvojili prvo mjesto u svojim kategorijama s pronađenim svim odašiljačima: Stipe Predanić 5TX, a Željka Krupka 4TX.

Nakon zbrajanja rezultata Stipe Predanić je državni prvak u kategoriji M21, a Željka Krupka osvojila je drugo mjesto u kategoriji Ž21.

Slike Branimir Fenix Drezga

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *