ODRŽANA REDOVITA GODIŠNJA SKUPŠTINA

U subotu, 1. veljače 2020. održana je redovita godišnja skupština Radio kluba “Nikola Tesla”, na kojoj su prihvaćena izvješća o radu i financijskom poslovanju Kluba u 2019. godini, te doneseni program rada i financijski plan za 2020. godinu. Za dopredsjednika kluba izabran je Ivan Rukavina 9A5IVA, a za tajnika Mario Mlečka 9A5BWT.
2019. godinu obilježili su uspješno organizirana dva ARG kampa za mlade, tradicionalni Bilogorski ARG festival, dva tečaja i položeni ispiti 20 novih operatora, te 19 zlata i 6 srebra koje su na ARG natjecanjima osvojili Stipe Predanić, Hana Sokolović, Alida Sokolović, Ines Tomanek i Željka Krupka. Stipe Predanić je dvostruki državni prvak, Željka Krupka državna prvakinja na 144 MHz, a Alida Sokolović na 3,5 MHz. Ines Tomanek je državna prvakinja na 144 MHz i druga na 3,5 MHz, a Hana Sokolović prvakinja na 3,5 MHz i druga na 144 MHz. Balkanske prvakinje su Alida Sokolović u sprintu i Hana Sokolović na 3,5 MHz.
Nastavi čitati ODRŽANA REDOVITA GODIŠNJA SKUPŠTINA