ZAVRŠIO BARGF 2018.

7. i 8.travnja 2018. na brdovitim terenima u Vrbici i na Kamenitovcu pokraj Bjelovara 45 natjecatelja odmjerilo je snage u radioamaterskoj goniometriji na 3,5 i 144 MHz, te u sprint ARG natjecanju na 3,5 MHz. Radio klub “Nikola Tesla” bio je naime domaćin Bilogorskog ARG festivala 2018. Ovo tradicionalno natjecanje okupilo je natjecatelje iz 9 klubova iz Hrvatske i  Mađarske: “Nikola Tesla“ Bjelovar, Kaštilac, Ludbreg, “Međimurje” Čakovec, “Međimurje” Mursko Središće, Ozalj, Pazin i Zagreb, te Hungary team iz Mađarske.
U ekipnom poretku prvi je Radio klub Ludbreg, drugi Hungary team, a treći Radio klub Kaštilac. U  pojedinačnom poretku iz ekipe domaćina prvo su mjesto osvojile Ines Tomanek i Alida Sokolović, drugo Hana Sokolović, a treće Željko Belaj.

Rezultati natjecanja http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=3488

Više slika u galeriji
http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=3521

Tekst i slike Seida Obarčanin Bukvić

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *