VIZIRI ZA BJELOVARSKE NASTAVNIKE

Zajednica tehničke kulture Grada Bjelovara krajem prošle godine nabavila je 3D printer, a tri člana Radio kluba “Nikola Tesla” osposobljeni su i zaduženi za rad na njemu. Kada je krajem ožujka u Hrvatskoj pokrenuta inicijativa da se 3D printeri koriste za izradu medicinske zaštitne opreme, odmah je Zajednica tehničke kulture Grada Bjelovara izradila dvije donacije vizira za zdravstvene djelatnike.
Na prijedlog  Stožera civilne zaštite Grada Bjelovara Željko Bukvić, Mario Mlečka i Slaven Sabolović izradili su 90 vizira za nastavnike bjelovarskih škola. Viziri su isporučeni 7. rujna i danas, 25. rujna, a prema potrebi izrađivat će se i dalje.

Tako to radi 3D printer

Tekst i slike Seida Obarčanin Bukvić

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *