24 ZLATA U 2014.

S približavanjem kraja godine obično se zbrajaju postignuti rezultati. RK “Nikola Tesla” ove se godine doista ima čime pohvaliti: na međunarodnim i domaćim ARG natjecanjima njegovi su članovi osvojili 24 zlatne, 13 srebrnih i 7 brončanih medalja u pojedinačnoj,  te 4 prva mjesta i jedno 2. mjesto u klupskoj konkurenciji.  U svojoj kategoriji Stipe Predanić  državni je prvak,  a Željka Krupka viceprvakinja.                                                                                             Po natjecanjima to izgleda ovako:                                               

BILOGORSKI ARG FESTIVAL 2014., Bjelovar, 5.-6. travnja
1. mjesto – 7 natjecatelja
2. mjesto – 4 natjecatelja
3. mjesto – 2 natjecatelja
ISTARSKA LISICA 2014., Pazin, 27.-28. travnja
1. mjesto – 5 natjecatelja
2. mjesto – 4 natjecatelja
3. mjesto – 3 natjecatelja
ARDF ZAGREB 2014., Zagreb,  9. svibnja
1. mjesto – 3 natjecatelja
2. mjesto – 2 natjecatelja
ARDF “CENTRUM MUNDI 2014., Ludbreg, 17. svibnja
1. mjesto – 4 natjecatelja
3. mjesto – 1 natjecatelj                                                                                            ARDF MEĐIMURJE 2014., Mursko Središće, 18. svibnja                           1. mjesto – 2 natjecatelja                                                                                                   2. mjesto – 2 natjecatelja                                                                                                 3. mjesto – 1 natjecatelj                                                                           PRVENSTVO HRVATSKE , Veliki Broćanac, 31. svibnja – 1. lipnja
1. mjesto – 3 natjecatelja
9. PRVENSTVO BALKANA, Kruševo, Makedonija, 8.-10. kolovoza
2. mjesto – 1 natjecatelj

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *