BILOGORSKI ARG FESTIVAL 2015.

 

ZA USPOMENURadio klub “Nikola Tesla” organizirao je 11. i 12. travnja BILOGORSKI ARG FESTIVAL 2015. na Kamenitovcu nadomak Bjelovaru. Održana su natjecanja u radioamaterskoj goniometriji na 3,5 i 144 MHz, te sprint ARG natjecanje na 3,5 MHz.. Ovo tradicionalno radioamatersko natjecanje okupilo je 41 natjecatelja iz 9 klubova iz Hrvatske i Mađarske: „N.Tesla“ Bjelovar, “Međimurje” Mursko Središće,  Ludbreg, Kaštilac i Zagreb, Klub Tehničar Zagreb, te mađarski klubovi Puskás Tivadar Budimpešta, Aranyhomok Kečkemet i Intercisa Dunaujvaros.

U ekipnom poretku prvi je Radio klub Ludbreg, drugi Radio klub “Nikola Tesla” Bjelovar i treći Radio klub Kaštilac. Iz ekipe domaćina u ukupnom pojedinačnom poretku u svojim su kategorijama prva mjesta osvojili Željka Krupka, Branko Vidović, Toni Žabjačan, Tihomir Despetović i Ivana Rukavina.

Slike  možete pogledati u galeriji

http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=1186

Svi rezultati u rubrici NATJECANJA REZULTATI

http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=1211

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *