DOVIĐENJA DO GODINE – ZAVRŠEN BILOGORSKI ARG FESTIVAL 2016.

23. i 24.travnja 2016. Radio klub “Nikola Tesla” bio je domaćin Bilogorskog ARG festivala 2016. Na brdovitim bilogorskim terenima u Vrbici i na Kamenitovcu nadomak Bjelovaru 56 natjecatelja odmjerilo je snage u radioamaterskoj goniometriji na 3,5 i 144 MHz, te u sprint ARG natjecanju na 3,5 MHz. Ovo tradicionalno radioamatersko natjecanje okupilo je natjecatelje iz 9 klubova iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske: „N.Tesla“ Bjelovar, Kaštilac, Ludbreg, “Međimurje” Mursko Središće, Pazin i Zagreb, slovenske klubove Ajdovščina i Ormož, te mađarski klub Aranyhomok, Kecskemét.
U ekipnom poretku prvi je Radio klub Ludbreg, drugi Radio klub Kaštilac, a treći domaćin Radio klub “Nikola Tesla”. Iz ekipe domaćina u ukupnom pojedinačnom poretku u svojim su kategorijama prva mjesta osvojili Željko Belaj i Ivan Rukavina, drugo Željka Krupka i Branko Vidović, a treće Ivana Rukavina.

Tekst i slike Seida Obarčanin Bukvić

Svi rezultati u rubrici NATJECANJA REZULTATI
http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=2038

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *