NA ARDF MEĐIMURJE 2016. TRI ZLATA

U nedjelju 22. svibnja 2016. kod Zasadbrega u Adrenalinskom centru (ACCREDO) održano je 25. otvoreno prvenstvo Međimurja u amaterskoj radiogoniometriji na 144 MHz “ARDF Međimurje 2016.” Organizator ovog događaja bio je Radio klub „Međimurje“ 9A1CMS Mursko Središće. Na prvenstvu je sudjelovao 31 natjecatelj iz 7 klubova iz Hrvatske i Slovenije: iz Ludbrega, Kaštel Gomilice, Murskog Središća, Pazina, Bjelovara, Zagreba i iz Ljutomera.
Predstavnici našeg kluba Branko Vidović, Željko Belaj i Stipe Stajp Predanić osvojili su prva mjesta u svojim kategorijama. Ekipni pobjednik bio je RK Ludbreg. Drugo mjesto pripalo je RK Kaštilcu, treće RK Međimurju, četvrto RK Pazinu, peto RK “N.Tesla” Bjelovar, šesto RK Zagrebu i sedmo RK Prleku iz Ljutomera.

Tekst Seida Obarčanin Bukvić, slike Tin Tomanić