STIPE ZLATAN, HANA SREBRNA NA ARDF MEĐIMURJE 2018.

U nedjelju 13. svibnja 2018. na lokaciji Sveti Juraj na Bregu održano je 27. otvoreno prvenstvo Međimurja u amaterskoj radiogoniometriji na 144 MHz ARDF Međimurje 2018. Organizator ovog događaja bio je Radio klub Međimurje,  9A1CMS, Mursko Središće. Na natjecanju je sudjelovalo tridesetak natjecatelja iz 8 klubova iz Bjelovara, Ludbrega, Ozlja, Pazina,  Zadra,  Zagreba i Međimurja. Od naših natjecatelja Hana Sokolović bila je druga, a  Stipe Stajp Predanić prvi po četvrti puta na ARG natjecanju u posljednja tri tjedna. Ekipno su prvo mjesto osvojili domaćini RK Međimurje, drugi je RK Ozalj, a treći RK “Nikola Tesla”.

Tekst Seida Obarčanin Bukvić
Slike Slobodan Sokolović

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *