19 ZLATA I 6 SREBRA U ARG-u

S obzirom da je ovogodišnja sezona ARG natjecanja zaključena, osvrnimo se na rezultate Radio kluba “Nikola Tesla” za koji je ova godina ponovno bila doista sjajna. Stipe Stajp Predanić je dvostruki državni prvak, Željka Krupka državna prvakinja na 144 MHz, a Alida Sokolović na 3,5 MHz. Ines Tomanek je državna prvakinja na 144 MHz i druga na 3,5 MHz, a Hana Sokolović prvakinja na 3,5 MHz i druga na 144 MHz. Balkanske prvakinje su Alida Sokolović u sprintu i Hana Sokolović na 3,5 MHz. Naš je klub ekipno treći na državnom prvenstvu, a osvojio je dva puta drugo mjesto na ARG natjecanjima u Murskom Središću i Zagrebu, te treće u Ludbregu. Stipe Stajp Predanić, Hana Sokolović, Alida Sokolović, Ines Tomanek i Željka Krupka osvojili su na ovogodišnjim ARG natjecanjima  ukupno 19 zlata i 6 srebra.