NA KAMENITOVCU ODRŽAN PRVI ARG KAMP ZA DJECU

Hrvatski radioamaterski savez i izvršni organizator RK “Nikola Tesla” Bjelovar, od 13. do 15. ožujka 2015. godine organizirali su Prvi ARG kamp za mlade na Kamenitovcu kraj Bjelovara. Kamp je bio namijenjen mladima do 17 godina, koji se žele upoznati s amaterskom radiogoniometrijom, te onima koji već imaju iskustva, ali žele proširiti svoja znanja. U kampu je boravilo 17 sudionika iz radio klubova Ludbreg, Kaštilac, Međimurje, Pazin i domaćina RK “Nikola Tesla”, te iz Osnovne škole Rugvica. Dva su dana na Kamenitovcu svladavali orijentaciju prema zemljovidu, trenirali foxoring i sprint i, jasno, družili se. Voditelji kampa bili su Dominik Sopić, Tihomir Despetović i Željka Krupka, svi iskusni radiogoniometristi s dugogodišnjim iskustvom u radu s djecom.

Više slika možete pronaći u galeriji slika PRVI ARG KAMP ZA MLADE http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=1028

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *