7 ZLATA, 3 SREBRA I 2 BRONCE NA OTVORENOM PRVENSTVU HRVATSKE

Članovi RK “Nikola Tesla” ponovno su bili uspješni na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u amaterskoj radiogoniometriji u Ludbregu 23. i 24. svibnja 2015. U natjecanjima na 144 MHz i 3,5 MHz u svojim su kategorijama dvostruki državni prvaci Branko Vidović i Tihomir Despetović, Željka Krupka osvojila je zlato i srebro, a Željko Belaj zlato i broncu. Na 3,5 MHz u kategoriji M-21 sva tri prva mjesta osvojili su članovi našeg kluba: uz državnog prvaka Tihomira Despetovića, viceprvak je Toni Žabjačan, a treći Stipe Predanić. Na 144 MHz  u kategoriji Ž-35 Alida Sokolović je državna prvakinja,  a u M-21 Stipe Predanić viceprvak.

U oba natjecanja, i na 144 MHz i na 3,5 MHz, Bjelovarčani su bili drugi, a ekipa domaćina RK Ludbreg prva .

Slike Željka Krupka

***

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *