DVA ZLATA I DVA SREBRA NA ARDF MEĐIMURJE 2015.

Radio klub „Međimurje“ Čakovec organizirao je u nedjelju, 31.05.2015. godine 24. otvoreno prvenstvo Međimurja “ARDF MEĐIMURJE 2015.” U Bukovcu kraj Murskog Središća u amaterskoj radiogoniometriju na 144 MHz natjecala su se 33 natjecatelja iz 6 radio klubova iz Hrvatske i Slovenije: RK Zagreb, Ludbreg, “Nikola Tesla” Bjelovar, Tehničar Zagreb, Međimurje i RK Prleki. U svojim su kategorijama članovi našeg kluba Tihomir Despetović i Željko Belaj osvojili drugo mjesto, a prve su bile Željka Krupka i Alida Sokolović.
Ekipno je pobijedio RK Ludbreg, drugo su mjesto podijelili RK Međimurje i RK Prleki iz Slovenije, a treći je bio RK “Nikola Tesla”.

Slike Marjan Hren

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *