ZAVRŠEN BARGF 2017.

8. i 9.travnja 2017. Radio klub “Nikola Tesla” bio je domaćin Bilogorskog ARG festivala 2017. Na brdovitim terenima u Vrbici i na Kamenitovcu pokraj Bjelovara 41 natjecatelj odmjerio je snage u     radioamaterskoj goniometriji na 3,5 i 144 MHz, te u sprint ARG natjecanju na 3,5 MHz. Ovo tradicionalno natjecanje okupilo je natjecatelje iz 10 klubova iz Hrvatske i Mađarske: „Nikola Tesla“ Bjelovar, Kaštilac, Ludbreg, “Međimurje” Mursko Središće, Ozalj, RK Zagreb i “Tehničar” iz Zagreba, te  iz mađarskih klubova iz Kečkemeta, Pečuha i Budimpešte.
U ekipnom poretku prvi je Radio klub Ludbreg, drugi Radio klub “Međimurje” Mursko Središće, a treći Kaštilac. Iz ekipe domaćina u ukupnom pojedinačnom poretku prvo mjesto osvojio je Tihomir Despetović, a drugo Alida Sokolović.

 

Autorica teksta i slika Seida Obarčanin Bukvić

Više slika u galeriji
http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=2800

Rezultati u rubrici NATJECANJA REZULTATI

http://www.rk-nikolatesla.hr/?page_id=2739

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *